Srpen 2011

Miluju ho :(:(

26. srpna 2011 v 14:20 | Martina Trnková
Včera to bylo a je 5 měsíců co spolu jsme, myslím že ho miluju čím dál víc jenže má to háček.. on už bude napořád v Praze kvůli práci a já na iintru v Podbořanech.. strašně mě z toho bolí srdce.. když mi to včera večer řekl řvala jsem jak želva.. prý za mnou bude jezdit ale vztahu naa dálku moc nevěřím... skra proč to musí být tak složitý.:( já se z toho zblízním..:(:( ŠÍLENĚ MOC HO MILUJ MILUJU MILUJU.. tak ať do tý Prahy nejde.....:(:( já to bez něj nevydržím.:( podělanej život.:(:(:(:'(


26.8. 2011

26. srpna 2011 v 13:52 | Martina Trnková |  Deník
Ahooj jsem z 5 počítač je už ok:) nainstalovala jsem si zrychlení pc a fakt to zabírá.:) Měla jsem se úžasně.. o soustředění byla dřina ale stálo to za to dělali jsme level 2 v twirlingu což jsou uždocela složitější prvky..:) Dále jsme si pozvali jednu moc hezkou a velmi úspěšnou cvičitelku zumby a tanečnici latinskoamerických tanců. Takže jsme od rána do večera trénovali a měli jsme pauzy jen na oběd svačiny a večeře.. ale byla moc velká sranda to soustředění mi moc chybí hlavně blbnutí s holkama na pokoji..:D dokázali jsmekecat až do 5 do rána a v sedm jsme měli budíček a v půl osmý snídani:D a v půl devátý do tělocvičny na trénink až do půl jedný na oběd:D když jsme neměli lekce twirlingu nebo taneční průpravu tak jsme měli po obědě volno na společné aktivity chodili jsme do lesa atd.. Taky tam byli boxeři z Mostu já jsem už přesně pět měsíců šťastně zadaná tak jsem se těch boxérů ani nevšimla..:D ale holky.. no radši nic..tak se zatím mějte :D pa :)

Vtipy 1-5: blondýny

13. srpna 2011 v 13:04 | Martina Trnková |  Vtipy
Jdou dve blondynky po plazi a jedna rekne: "hele mrtvej racek" a druha se podiva nahoru do nebe a rekne: "kde?"
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ZDROJ WWW.KOMIK.CZ
♥♥♥♥♥♥♥
Kolik hází blondýna do automatu peněz?
88 kč, protože je na automatu napsáno, vházujte mince 1, 2, 5, 10, 20, 50.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Blondýnka se koupe a je u ní kamarádka myje si hlavu a říká : "Hej prosim podej mi nějaký šampon" "Proč vždyť jich tam máš celou řadu" a ona "no jo jenomže tam je psáno na suché vlasy a ja už jsem si je namočila"
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Víte proč blondýnka utíká s na noze přivázaným budíkem?
Aby věděla jak rychle utíka čas.


♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Jede blondýnka na kole, zastaví ji policista: "Promiňte, máte prázdné zadní kolo!" Blondýnka se podívá: "To je možné, ale jenom vespod!"

♥♥♥♥♥♥♥


BLOG POZASTAVEN

12. srpna 2011 v 13:11 | Martina Trnková |  Deník
AHOJKY BLOG BUDE OD 13.8. DO CCA 23.8. POZASTAVEN. POZASTAVENÍ SE MŮŽE KDYKOLIV ZMĚNIT TAK SI MĚ PROSÍM AFFSKY NEODEBÍREJTE. UŽIJTE SI ZBYTEK PRÁZDNIN.:)


Kusovky 1-5 téma Dance

12. srpna 2011 v 12:47 | Martina Trnková |  kusovkyButter Dance Rays Light


Děkuju.:)

12. srpna 2011 v 12:41 | Martina Trnková |  Diplomky12.8. 2011

12. srpna 2011 v 12:40 | Martina Trnková |  Deník
Ahoj všechny blogerky omlouvám se že jsem sem nepsala ale mam toho až nad hlavu rozbi se mi pc takže nemohu psát tak jsem u táty na počítači. dneska balím protože jedu na soustředění zítra s mažoretkama takže blog bude na 10 dnů pozastaven. Dneska se ještě chystám na Lounský vábení a na ohňostroj stahovala jsem si tři filmy do mobilu takže vždy večer v posteli koukám:D:D tak jsem ještě hodím nějakou písničku a obrázek tak si užívejte zbytky prázdnin.:) Ahoj

9.8.-10.8. 2011

10. srpna 2011 v 20:11 | Martina Trnková
Včera jsem jela domu:) přijela jsem odpoledne a šla jsem s mojí UHOZENOU sestrou cvičit duo na zahradu jenže ona se pořád nafukuje že zapomíná choreografii takže jsme zase nic neudělali. pak jsem šla ven s Michalem(můj kluk) jsme spolu už téměř 4 měsíce. Přišla jsem domu a šla jsem spát.


Dneska byl perný den, byla jsem nakupovat oblečení do školy i na praxi a zaplatila jsem téměř dva tisíce za kuchařský oblečení boty a za oblečení na servírku, pak jsem ještě si byla zařídit zdravotní průkaz a šla jsem i na preventivku tam mi zjistili že mám nízký tlak tak nesmím dělat prudký pohyby. Před chvílí jse dorazila domu tak jsem se ještě najedla. :) Ted jsem ještě něco dám a napíšu miláčkovi.:) Tak se mějte krásně.:)

8.8.

8. srpna 2011 v 19:45 | Martina Trnková |  Deník
Ahoj, nevím co se děje ale blbne mi blog takže jsem naštvaná:) tak si mě prosím affs neodebírejte,já opravdu za to nemohu.:)

8.8. 2011

8. srpna 2011 v 12:04 | Martina Trnková |  Deník
Jáu se velice moc omlouvám ale včera nám celý den nešel net tak to ted napravím oběhnu affsky a něco sem dám.:)

Vystoupení ŽELEČ

6. srpna 2011 v 18:55 | Martina Trnková |  Fotky
Jsem na pravé straně úplně vzadu:) chodím tam teprv rok takže ještě nejsem tak zkušená:)
Byla to svatojánská pouť takže jsme vystupovali na dechovku:D:)


Diplomek pro Peťul

6. srpna 2011 v 15:49 | Martina Trnková |  Diplomky
DIPLOMEK PRO PEŤUL, KTERÁ MI NASTAVILA TENTO DESIGN. DĚKUJU TI.:)

Jak na líčení.

6. srpna 2011 v 15:30 | Martina Trnková |  Jak na...:)
PŘED KAŽDÝM LÍČENÍM SI OBLIČEJ OŠETŘI PLEŤOVOU VODOU NA OČI POUŽÍVEJ ZVLÁŠTNÍ KOSMETIKU, ABY NEDRÁŽDILA TVÉ OČI.
POUŽÍVEJ JEDNOU MAX. DVAKRÁT TÝDNĚ PEELING, VÍCEKRÁT HO NEPOUŽÍVEJ!! PLEŤ SE NEUSTÁLÝM POUŽÍVÁNÍM NIČÍ!!!!!!

Řasenka
Řasenka by měla být při každém líčení používána, zvětšuje objem řas. Když se maluješ začni od vnější strany řas a postupuj směrem k očnímu koutku, stejně tak opakuj i dolní řasy. Pokud chceš nanášet další vrstvu počkej až řasy zaschnou.
TIP: POKUD NECHCEŠ MÍT OBTISKLÉ ŘASY NA OČNÍCH VÍČKÁCH, PŘILOŘ SI PŘI MALOVÁNÍ K HORNÍMU VÍČKU PAPÍROVÝ KAPESNÍČEK, NEBO MALÝ PAPÍREK.
TIP:POKUD SE TI ŘASY SLEPILY POUŽIJ ROZČESÁVÁTKO NA ŘASY, KTERÉ JE K DOSTÁNÍ VE VŠECH DROGÉRIÍCH (MĚ TO MOC NEPOMOHLO) , NEBO POUŽIJ NEFALŠOVANÉ ČESKÉ PÁRÁTKO.:)
POZOR!: NIKDY S ŘASENKOU NEPUMPUJ DOSTANE SE DO NÍ VZDUCH A PAK ZBYTEČNĚ ZASCHNE.
JESTLI MÁŠ ŘASENKU DÉLE A NEMÁŠ ČAS SI KOUPIT NOVOU, NEBO NEMÁŠ DOSTATEK PENĚZ DEJ SI DO STARÉ ŘASENKY KAPKU TĚLOVÉHO MLÉKA NEBO KRÉMU NA RUCE, TÍM BY SE MĚLA ŘASENKA OBNOVIT.

Tužka na oči (kajalová tužka)
Ať už máš tekuté linky, nebo obyčejnou tužku na oči nebo tuhé linky radši jdi do značkového obchodu a kup si dražší osvědčený výrobek, jde o tvé zdraví vyhneš se různým zánětům , i když zánět můžeš mít i ze značkových líčidel.
Tužka a linka více zvýrazní tvé oči, pokud máš malé oči nenášej si linky na horní i dolní víčko, spíš bych doporučila bílou tužku na oči, ta tvé oči naopak opticky zvětší. Tužka se může dát i pod oko, to už záleží jen na tvé fantazii. Tekuté linky bych spíše použila , jako linku na horním víčku, nic se nestane, když to s linkou trochu přeženeš např. kočičí oči jsou opravdu sexy.
POZOR: KDYŽ SI KUPUJEŠ TUŽKU NA OČI VYBÍREJ PODLE MĚKKOSTI, MĚ SE OSOBNĚ STALO ŽE JSEM SI ZA 100 KČ OD MISS SPORTY KOUPILA TUŽKU NA OČI A PAK MI VŮBEC NEMALOVALA.
TIP: Rimmel London- cca 100KČ
Oční stíny
Jak se říká obličej je oknem do duše, tak je to i s očníma stínama, neboj se zvýraznit si více oči.
Můžeš si třeba vytvořít kouřové líčení, bude ti stačit stará tužka na oči a perleťové, nebo stříbrné oční stíny. Začni tím že si na vnější kraje oka naneseš černou tužku na oči a "vybarvíš" si půlku oka , na vnitřní stranu víčka nanes perleleťové nebo stříbrné stíny. Neodstatky můžeš zamaskovat linkami, nebo si jemně stíny na očích rozmaž , tvé oči pak vypadají efektivněji a velmi sexy. Samozřejmě než si budeš nanášet stíny použij korektor, aby ti stíny na očích déle vydržely.
TIP:POKUD NEMÁŠ KOREKTOR POSTAČÍ, KDYŽ SI OČI POMAŽEŠ TROCHOU VODY, NEBO MALINKOU VRSTVOU GELU NA VLASY GEL POUŽÍVÁME I NA MAŽORETKÁCH, KDYŽ SI DÁVÁME NA OČI TŘPYTKY.
TIP: MÁŠ HNĚDÉ OČI? POUŽIJ JEMNĚ PISTÁCIOVĚ ZELENÉ STÍNY BARVA OČÍ SE PAK ZVÝRAZNÍ.
POKUD MÁŠ MODRÉ OČI MŮŽEŠ VLASTNĚ POUŽÍVAT JAKÉKOLIV STÍNY SLUŠÍ VÁM VŠECHNY.
POKUD MÁŠ ZELENÉ OČI ZKUS POUŽÍT ODSTÍNY FIALOVÉ BARVY.
Lesk na rty
Lesk má určitě každá holčina. Je vlastně na tobě, jaký lesk použiješ. Například k opálenějším typům pleti použij např. broskový lesk nebo jemně narůžovělý.
Ke světlému typu pleti se hodí tmavší odstíny.
NEZAPOMEŇ SVÁ LÍČIDLA ALESPOŇ PO PŮL ROCE VYMĚNIT A ČISTIT JE. ZÁBRÁNÍŠ TAK K VĚTŠÍMU VÝSKYTU AKNÉ.
VIDEO NENÍ MÉ TVORBY ČLÁNEK ANO!
ZDROJ:YOUTUBE.COM


6.8. 2011

6. srpna 2011 v 12:48 | Martina Trnková |  Deník
Ahoj, dneska jsem se moc nevyspala je tu moc dusno. Už jsem asi dva týdny u mamky v Praze a v úterý jedu domu protože v úterý musím k zubařce na rovnátka. A v sobotu jedu na soustředění do Jesenic u Rakovníka, bude to hrozná vojna.:X Budeme 8 hodin v kuse cvičit. Tak já jsem ještě něco přidam. Spřátelila jsem se s moc hezkým blogem http://hsfashion.blog.cz , takže musím ještě udělat rubriku.:) Tak Ahoj.
CHTĚLA JSEM SE, DÁT PÍSNIČKU ALE NECHÁPU PROČ MI TO NEJDE ANI TO TU NEMŮŽU NAJÍT SAKRA:X