Deník

26.8. 2011

26. srpna 2011 v 13:52 | Martina Trnková
Ahooj jsem z 5 počítač je už ok:) nainstalovala jsem si zrychlení pc a fakt to zabírá.:) Měla jsem se úžasně.. o soustředění byla dřina ale stálo to za to dělali jsme level 2 v twirlingu což jsou uždocela složitější prvky..:) Dále jsme si pozvali jednu moc hezkou a velmi úspěšnou cvičitelku zumby a tanečnici latinskoamerických tanců. Takže jsme od rána do večera trénovali a měli jsme pauzy jen na oběd svačiny a večeře.. ale byla moc velká sranda to soustředění mi moc chybí hlavně blbnutí s holkama na pokoji..:D dokázali jsmekecat až do 5 do rána a v sedm jsme měli budíček a v půl osmý snídani:D a v půl devátý do tělocvičny na trénink až do půl jedný na oběd:D když jsme neměli lekce twirlingu nebo taneční průpravu tak jsme měli po obědě volno na společné aktivity chodili jsme do lesa atd.. Taky tam byli boxeři z Mostu já jsem už přesně pět měsíců šťastně zadaná tak jsem se těch boxérů ani nevšimla..:D ale holky.. no radši nic..tak se zatím mějte :D pa :)

BLOG POZASTAVEN

12. srpna 2011 v 13:11 | Martina Trnková
AHOJKY BLOG BUDE OD 13.8. DO CCA 23.8. POZASTAVEN. POZASTAVENÍ SE MŮŽE KDYKOLIV ZMĚNIT TAK SI MĚ PROSÍM AFFSKY NEODEBÍREJTE. UŽIJTE SI ZBYTEK PRÁZDNIN.:)

12.8. 2011

12. srpna 2011 v 12:40 | Martina Trnková
Ahoj všechny blogerky omlouvám se že jsem sem nepsala ale mam toho až nad hlavu rozbi se mi pc takže nemohu psát tak jsem u táty na počítači. dneska balím protože jedu na soustředění zítra s mažoretkama takže blog bude na 10 dnů pozastaven. Dneska se ještě chystám na Lounský vábení a na ohňostroj stahovala jsem si tři filmy do mobilu takže vždy večer v posteli koukám:D:D tak jsem ještě hodím nějakou písničku a obrázek tak si užívejte zbytky prázdnin.:) Ahoj

8.8.

8. srpna 2011 v 19:45 | Martina Trnková
Ahoj, nevím co se děje ale blbne mi blog takže jsem naštvaná:) tak si mě prosím affs neodebírejte,já opravdu za to nemohu.:)

8.8. 2011

8. srpna 2011 v 12:04 | Martina Trnková
Jáu se velice moc omlouvám ale včera nám celý den nešel net tak to ted napravím oběhnu affsky a něco sem dám.:)

6.8. 2011

6. srpna 2011 v 12:48 | Martina Trnková
Ahoj, dneska jsem se moc nevyspala je tu moc dusno. Už jsem asi dva týdny u mamky v Praze a v úterý jedu domu protože v úterý musím k zubařce na rovnátka. A v sobotu jedu na soustředění do Jesenic u Rakovníka, bude to hrozná vojna.:X Budeme 8 hodin v kuse cvičit. Tak já jsem ještě něco přidam. Spřátelila jsem se s moc hezkým blogem http://hsfashion.blog.cz , takže musím ještě udělat rubriku.:) Tak Ahoj.
CHTĚLA JSEM SE, DÁT PÍSNIČKU ALE NECHÁPU PROČ MI TO NEJDE ANI TO TU NEMŮŽU NAJÍT SAKRA:X


5.8. 2011

5. srpna 2011 v 13:57 | Martina Trnková
Zkusila jsem si vytvořit stránku, na blog.cz. Můj blog není nejkrásnější, ale jsem začátečník, takže se ještě moc nevyznám v blogování.
Jmenuji se Martina Trnková, to vlastně můžete vidět z názvu mého blogu. Je mi 15 let. Nyní půjdu prvním rokem na Střední školu v Podbořanech obor gastronomie. Abych řekla pravdu, moc se mi do školy nechce. Již prvním rokem navštěvuji soubor Postoloprtské mažoretky, i když vztahy mezi ostaníma mažoretkama nejsou ideální, moc se mi v souboru líbí. Také ráda čtu.
 
 

Reklama