Jak na...:)

Jak na líčení.

6. srpna 2011 v 15:30 | Martina Trnková
PŘED KAŽDÝM LÍČENÍM SI OBLIČEJ OŠETŘI PLEŤOVOU VODOU NA OČI POUŽÍVEJ ZVLÁŠTNÍ KOSMETIKU, ABY NEDRÁŽDILA TVÉ OČI.
POUŽÍVEJ JEDNOU MAX. DVAKRÁT TÝDNĚ PEELING, VÍCEKRÁT HO NEPOUŽÍVEJ!! PLEŤ SE NEUSTÁLÝM POUŽÍVÁNÍM NIČÍ!!!!!!

Řasenka
Řasenka by měla být při každém líčení používána, zvětšuje objem řas. Když se maluješ začni od vnější strany řas a postupuj směrem k očnímu koutku, stejně tak opakuj i dolní řasy. Pokud chceš nanášet další vrstvu počkej až řasy zaschnou.
TIP: POKUD NECHCEŠ MÍT OBTISKLÉ ŘASY NA OČNÍCH VÍČKÁCH, PŘILOŘ SI PŘI MALOVÁNÍ K HORNÍMU VÍČKU PAPÍROVÝ KAPESNÍČEK, NEBO MALÝ PAPÍREK.
TIP:POKUD SE TI ŘASY SLEPILY POUŽIJ ROZČESÁVÁTKO NA ŘASY, KTERÉ JE K DOSTÁNÍ VE VŠECH DROGÉRIÍCH (MĚ TO MOC NEPOMOHLO) , NEBO POUŽIJ NEFALŠOVANÉ ČESKÉ PÁRÁTKO.:)
POZOR!: NIKDY S ŘASENKOU NEPUMPUJ DOSTANE SE DO NÍ VZDUCH A PAK ZBYTEČNĚ ZASCHNE.
JESTLI MÁŠ ŘASENKU DÉLE A NEMÁŠ ČAS SI KOUPIT NOVOU, NEBO NEMÁŠ DOSTATEK PENĚZ DEJ SI DO STARÉ ŘASENKY KAPKU TĚLOVÉHO MLÉKA NEBO KRÉMU NA RUCE, TÍM BY SE MĚLA ŘASENKA OBNOVIT.

Tužka na oči (kajalová tužka)
Ať už máš tekuté linky, nebo obyčejnou tužku na oči nebo tuhé linky radši jdi do značkového obchodu a kup si dražší osvědčený výrobek, jde o tvé zdraví vyhneš se různým zánětům , i když zánět můžeš mít i ze značkových líčidel.
Tužka a linka více zvýrazní tvé oči, pokud máš malé oči nenášej si linky na horní i dolní víčko, spíš bych doporučila bílou tužku na oči, ta tvé oči naopak opticky zvětší. Tužka se může dát i pod oko, to už záleží jen na tvé fantazii. Tekuté linky bych spíše použila , jako linku na horním víčku, nic se nestane, když to s linkou trochu přeženeš např. kočičí oči jsou opravdu sexy.
POZOR: KDYŽ SI KUPUJEŠ TUŽKU NA OČI VYBÍREJ PODLE MĚKKOSTI, MĚ SE OSOBNĚ STALO ŽE JSEM SI ZA 100 KČ OD MISS SPORTY KOUPILA TUŽKU NA OČI A PAK MI VŮBEC NEMALOVALA.
TIP: Rimmel London- cca 100KČ
Oční stíny
Jak se říká obličej je oknem do duše, tak je to i s očníma stínama, neboj se zvýraznit si více oči.
Můžeš si třeba vytvořít kouřové líčení, bude ti stačit stará tužka na oči a perleťové, nebo stříbrné oční stíny. Začni tím že si na vnější kraje oka naneseš černou tužku na oči a "vybarvíš" si půlku oka , na vnitřní stranu víčka nanes perleleťové nebo stříbrné stíny. Neodstatky můžeš zamaskovat linkami, nebo si jemně stíny na očích rozmaž , tvé oči pak vypadají efektivněji a velmi sexy. Samozřejmě než si budeš nanášet stíny použij korektor, aby ti stíny na očích déle vydržely.
TIP:POKUD NEMÁŠ KOREKTOR POSTAČÍ, KDYŽ SI OČI POMAŽEŠ TROCHOU VODY, NEBO MALINKOU VRSTVOU GELU NA VLASY GEL POUŽÍVÁME I NA MAŽORETKÁCH, KDYŽ SI DÁVÁME NA OČI TŘPYTKY.
TIP: MÁŠ HNĚDÉ OČI? POUŽIJ JEMNĚ PISTÁCIOVĚ ZELENÉ STÍNY BARVA OČÍ SE PAK ZVÝRAZNÍ.
POKUD MÁŠ MODRÉ OČI MŮŽEŠ VLASTNĚ POUŽÍVAT JAKÉKOLIV STÍNY SLUŠÍ VÁM VŠECHNY.
POKUD MÁŠ ZELENÉ OČI ZKUS POUŽÍT ODSTÍNY FIALOVÉ BARVY.
Lesk na rty
Lesk má určitě každá holčina. Je vlastně na tobě, jaký lesk použiješ. Například k opálenějším typům pleti použij např. broskový lesk nebo jemně narůžovělý.
Ke světlému typu pleti se hodí tmavší odstíny.
NEZAPOMEŇ SVÁ LÍČIDLA ALESPOŇ PO PŮL ROCE VYMĚNIT A ČISTIT JE. ZÁBRÁNÍŠ TAK K VĚTŠÍMU VÝSKYTU AKNÉ.
VIDEO NENÍ MÉ TVORBY ČLÁNEK ANO!
ZDROJ:YOUTUBE.COM
 
 

Reklama